FURKAN DOĞAL ÜRÜNLER

1992 Yılından İtibaren Başladığımız Yolculukta. Bitkisel Gıda Takviyelerini, Ülkemizde Üretip Bir Çok Ülkeye İhraç Ediyoruz.

Furkan Doğal Ürünler 1992 yılında aktarcılıkla başlayan serüvenini gıda ve kozmetik ürünler pazarında ülkemizin sayılı firmaları arasına girerek başarıyla devam ettirmektedir.  Furkan doğal ürünler 28 yıl boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren aktar piyasasında yer alan ve uzman kadroya sahip olan şirketimiz 2012’ de  üretim yapmaya başlamıştır. Yüksek kalite standartlarındaki ürünlerimiz gelen talepler üzerine Ortadoğu ülkeleri başta olmak üzere Avrupa ülkelerinin pazarında da geniş çapta yer bulmaktadır.

Bitkisel Yağlar, Bitkisel Pekmezler, Bikisel Macunlar, Bitkisel Sular, Bitkisel Çaylar, Bitkisel Kremler, Kişisel bakım Ürünleri ve Sirke  gibi ürettiğimiz gıda ve kozmetik ürünleriyle kazandığımız güvenirlik sonucunda müşterilerimizin ilk tercihi olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede doğal ürünler piyasasında tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

“ Üretimde başarı, sürekliliğin teminatı, hizmette dürüstlük ve kalitedir ” prensibiyle çalışan Furkan Doğal Ürünlere, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Neden bizi seçmelisiniz?

Ürünlerimiz

En Doğalını, en sağlıklısını, bizler sizler için üretiyoruz.

Markalarımız

Avrupa Standartlarında Üretilmektedir.

Hijyen

Ürünlerimiz Hijyenik Ortamlarda Üretilmektedir.

Modern Süreç

Ürünlerimizi Modern Makinalarda Son Tüketiciye Ulaştırıyoruz.